Gelin Hamamı Organizasyonu

Gelin Hamamı Organizasyonu2019-01-31T14:39:03+03:00

Project Description

Gelin Hamamı Organizasyonu

Çok eski yıllardan bu güne kadar gelen çok özel olan gelin hamamı organizasyonu konusunda firmamız en kaliteli ve en güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir.

Gelin Hamamı Nedir?

Düğünlerin vazgeçilmezi olan gelin hamamı Osmanlı dönemine dayanan bir gelenek olup şimdiler de gelin hamamı organizasyonu konusunda en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde sizlere sunulmaktadır. Çok eski yıllardan bu zaman gelen gelin hamamı son zamanlarda düğünü olacak kişiler tarafından tercih edilmekte ve çok da popüler bir gelenek haline gelmiştir. Geçmişte görücü usulü evliliklerde gelin hamama götürülür ve oğlanın ailesi gelini incelerlerdi.

Ancak günümüzde bu durum artık bir eğlenceye dökülmüş güzel anıların oluştuğu bir parti halini almıştır. Özellikle gelinin akrabaları ya da yakın arkadaşları ile eğlenceli zaman geçirecekleri ve daha sonra hatırlayacakları çok özel anların yaşandığı organizasyonlardır. Gelin hamamı organizasyonu hizmetleri veren firmamız en güzel şekilde eğlenmeniz ve mutlu olmanız için kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Gelin Hamamı Paketinde Neler Var?

Genel olarak gelin hamamı paketi içinde yer alan malzemeler yapılan organizasyonlara göre değişmektedir. Fakat tüm hamam ziyaretlerinde kesinlikle peştamal, herkese bir çift terlik ve havlu temel ürünler bulunmaktadır. Bu organizasyonun genel olarak kullanım süresi 3 saattir ve bu süre içinde spa alanı organizasyona katılan misafirler için özel olarak kullanılmaktadır. Spa alanı gelin hamamına göre özel bir şekilde süslenmektedir.

Hamam için gerekli olan malzemelerin dışında isteğe özel peştamal altına bikini ya da mayo getirilebilir. Ayrıca hamam içinde hazırlanmış özel atıştırmalıklar ve özel bitki çayları ikramı yapılmaktadır. Gelin hamamı organizasyon fiyatları konusunda son derece uygun rakamlar sunan firmamız çok güzel anılarınız olması için çok daha fazla çalışmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA
Open chat
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by
bekarlığa veda partisi organizasyonu dansöz kiralama